proc my banner

Proč právě nás?

scroll

Víme, že výběr zkušeného partnera pro řízení změn ve firmě není radno podcenit. A také jsme si jisti, že své práci opravdu rozumíme. 

Léta pracujeme pro malé i velké společnosti ze všech možných oborů. Řešení známe jak pro nadnárodní korporaci se sídlem v Dubaji, tak i pro malou rodinnou firmu z podhůří Jeseníků. A už teď víme, že ho najdeme i pro vás.

Pevně se držíme několika pravidel

Dokud od nás neuslyšíte návrh řešení svěřené problematiky, nic neplatíte.

Zakládáme si na profesionálním přístupu a bezpečné práci s daty. Se všemi informacemi pracujeme diskrétně.

Nebereme žádné provize od dodavatelů a jiných subjektů. Jsme nestranní a důvěra s klientem je pro nás vším.

A nezapomínáme ani na základní hodnoty

Žádné prázdné fráze – firemní hodnoty jsou zároveň životním krédem každého z nás.

Zodpovědný přístup

Sice nás tahle práce živí, ale naším hlavním posláním je pomáhat. Nastartujeme růst firmy, snížíme náklady, vyřešíme problém – tohle nám dodává energii! K zadání a možnostem přistupujeme profesionálně a s plnou odpovědností, aby po dokončení projektu byla hodnota vaší firmy vyšší.

Chráníme naši planetu

Začíná to tříděným odpadem v našich domácnostech a pokračuje v práci. I návrhy řešení ve firmách obohacujeme o ochranu životního prostředí – třeba tím, že původně zbytečný odpad proměníme ve výrobek. Kde je to možné, aplikujeme principy cirkulární ekonomiky.

Lidé na prvním místě

Zaměstnanci bez manažera nefungují a manažer bez zaměstnanců ztrácí význam. Vážíme si všech lidí, kteří ve společnosti Widecco pracují. S každým jednáme otevřeně a férově. A protože člověk stráví většinu života v práci, děláme vše pro to, aby to u nás měli naši zaměstnanci rádi a cítili se co nejlépe.

Sociální odpovědnost

Pravidelně podporujeme spolky, přispíváme organizacím, které pomáhají nebo pomáháme přímo my sami. Nyní pravidelně donujeme Nadaci Dobrý anděl. Neděláme to pro srdíčka na sociálních sítích – spíše doufáme, že tím zahřejeme nejedno tlukoucí srdce.

homepage cta

Pokud jste dočetli až sem, nejspíš hledáte někoho, kdo vám pomůže.
Jste na správném místě! Ozvěte se nám.